Multimedia
Materiały filmowe  
Zwycięski projekt

Prezentacja multimedialna zwycięskiego projektu architektonicznego budowy Muzeum Wojska Polskiego.

Wejdź
Galerie zdjęć  
Galeria zwycięskiego projektu

Galeria przedstawiająca szczegóły zwycięskiego projektu architektonicznego budowy Muzeum Wojska Polskiego.

Wejdź
Pielgrzymka rodzin katyńskich do Smoleńska i Katynia

Tegoroczna pielgrzymka rodzin katyńskich do Smoleńska i Katynia uczestniczyła w uroczystościach z udziałem prezydentów Polski i Rosji.

Wejdź
Transport sprzętu ciężkiego z okolicy Kaponiery

Zakończyły się kolejne prace przygotowujące teren Cytadeli Warszawskiej pod inwestycje Muzeum Wojska Polskiego. W ostatnich miesiącach z okolicy Kaponiery przetransportowano liczny sprzęt ciężki, dzięki czemu teren w jej bezpośrednim otoczeniu został przygotowany do dalszych działań adaptacyjnych budynku, w którym mieścić się będzie oddział MWP – Muzeum Katyńskie.

Wejdź
Nowe wizualizacje Muzeum Wojska Polskiego

Prezentujemy kolejne wizualizacje kompleksu Muzeum Wojska Polskiego, który powstanie na terenie Cytadeli Warszawskiej. Zostały one przygotowane przez pracownię WXCA, która w 2009 roku wygrała międzynarodowy konkurs na opracowanie i realizację prestiżowego projektu MWP.

Wejdź
Podpisanie umowy z „Brzozowski Grabowiecki Architekci”

W dniu 17 sierpnia 2011 r. podpisano umowę pomiędzy Muzeum Wojska Polskiego a „Brzozowski Grabowiecki Architekci” sp. z o.o. na szczegółowe opracowanie pracy konkursowej, wybranej w konkursie na koncepcję programowo-przestrzenną Muzeum Katyńskiego w budowli i otoczeniu kaponiery w Cytadeli Warszawskiej, oraz nadzór autorski nad realizacją robót.

Wejdź